BLOGI

Kuidas näeb välja spreipäevituse seanss?

17.09.2020
Kuidas näeb välja spreipäevituse seanss?

See on küsimus, mis tekitab nii mõnelegi meist pea kohale suure küsimärgi ja võibolla isegi pisikese hirmu või kartuse teadmatuse ees. Neile, kes on juba korra käinud, teavad, et pole olemas lihtsamat, mugavamat ja kiiremat protsessi pruuniks saamiseks. Lisaks sellele pole seal midagi karta, vaid pigem vastupidi, peale spreipäevituses käimist tunneme ennast palju enesekindlamalt.

Seletame siis kogu protsessi lahti, et ka neile, kes varem pole käinud või polegi julgenud tulla, kuna nad ei tea mis neid ees ootab, oleks asi lihtsasti mõistetav. Päev enne spreipäevitusse tulemist palume kliendil raseerida/vahatada, samuti peaks naha koorimine jääma eelmisesse päeva. Raseerimine ja vahatamine 24h enne seanssi on vajalik selleks, et poorid jõuaksid sulguda enne, kui spreipäevituse nahale pihustame. Naha koorimine sealjuures eemaldab vanad naharakud või eelneva päevituse jäägid, mis aitab kaasa päevituse pikendamisele. Samal päeval ei tohiks kasutada õliseid kreeme, deodoranti ega parfüümi. Kui sul on spreipäevituse seanss broneeritud õhtusse ning tunned, et ei saa kuidagi ilma deodorandita, siis võid seda kasutada. Pea lihtsalt meeles see enne seannsi veega maha pesta või niiske salvrätikuga eemaldada- seda kõike saad teha ka meie salongis enne oma seanssi. Lisaks soovitame tulla spreipäevitusse tumedate riietega, mis poleks väga keha ümber ehk mida oleks lihtne peale visata, ilma päevitust maha hõõrumata. Isegi kui riietele jääb kerge spreipäevituse rant, siis ära muretse, see tuleb pesus ilusti maha, kuna tegemist on orgaanilise spreipäevitusega.

Nüüd, kui sul on teada päevituse ettevalmistus, võime rääkida lähemalt sellest, mis sind ootab ees salongi jõudes. Asjade käik on lihtsaimast lihtsam. Laseme sul üleriided ja välisjalanõud jätta eesruumi ning anname sulle jalga mugavad plätud. Kui tahad enne oma seanssi kasutada tualetti, siis see võimalus on sul täitsa olemas. Edasi juhatame sind spreipäevituse ruumi, kus näitame sulle, kus asuvad kilest vannimütsid, mille oma juuste katmiseks saad pähe panna. Lisaks on meil olemas ka ühekordsed stringid, mida saad soovi korral kasutada- võid jätta jalga ka oma aluspesu või olla täiesti alasti, kuidas endal soov on. Kui soovid rantideta päevitust, siis ole oma jumalikus loomulikus alasti olekus. Ruumis on sulle valmis pandud ka kleepuvad tallad, kuhu saad peale astuda, et oma tallanahad jääksid määrdumata ja puhtaks. Ruum on sinu jaoks täiesti privaatne, saad ennast rahulikult omas tempos lahti riietada. Küsime sinult ka vastavalt sinu soovile päevituse tumedust ning kui sa kindel pole, oskame ka sulle ise seda soovitada vastavalt sinu loomulikule nahatoonile. Kui pole varem spreipäevituses käinud, siis soovime alustada pigem keskmisest tumedusest, ning vastavalt soovile saame järgmine kord teha tumedama päevituse. Seanss ise kestab umbes 5 minutit. Enne alustamist kreemitame sinu peopesad, küünarnukid, põlved ja pahkluu piirkonna kreemiga kokku, kuna need on keha kõige kuivamad piirkonnad ning vajavad lisa niisutust, et päevituse lõpptulemus jääks ühlane. Ära muretse mis poosides sa seal olema pead, kuna käte peal me sind seisma ei pane. Tegelikult on asendid väga lihtsad- näoga spreipäevitaja poole, seejärel seljaga, laseme sul mõlemad küljed ette keerata ja lõpetame uuesti näoga otse seistes. Kogu seanss on tehtud sinu jaoks mugavaks ja kiireks. Kui oleme lõpetanud spreipäevituse pealekandmise, lahkume me ruumist ning laseme sul ennast kuivatada sooja õhuga1-2 minutit. Seejärel võid ennast riidesse panna ning tunda ennast paremini kui varem- oled nüüd kaunilt jumekas ning see spreipäevituse kookose-vanilje lõhn tekitab ka tunde, nagu oleksid just puhkuselt tulnud.

Kuna kõik Naked Tani spreipäevitusvedelikud on kiire mõjuajaga, siis võid duši all spreipäevituse maha pesta juba 2 tunni pärast. Päevitus ise intensiivistub nahas järgmise ööpäeva, nii et päevituse õige tulemuse nägemiseks kulubki 24 tundi alates seansil käimisest. Kohe peale pesus käimist võid panna selga heledad riided, kuna spreipäevitus enam ei määri.

Naked Tani LUX sarja kuuluvad lisaks ka 20min kiirpäevitus, veekindel päevitus ja salendav päevitus. LUXE tootesarja 'Glow on the go' ehk 20 minutiline kiir-päevitaja on professionaalsetest spreipäevituse lahustest kõige kiirema imendumisajaga lahus turul, samuti ka maailma esimene! Äärmiselt uuenduslik toode kiire elustiiliga päevitusfännidele tagab veatu päevituse juba 20 minutiga. Austraalia ja Euroopa turu esimene salendav päevitus vähendab aga tselluliidi väljanägemist ja tekitab salendava efekti! See sisaldab kaneelitaimeõli, piparmündi õli, jojoba õli, nelgiõli ning aniisi õli, mis aitavad kaasa vereringe kiirendamisele. LUXE tootesarja 'Don't rain on my parade' veekindel spreipäevitusvedelik tagab veatu spreipäevituse ka juhul, kui jääd kohe peale oma seanssi vihma/lume kätte. Looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest veekindel päevitusvedelik on ühtlasi ka higistamiskindel ning sobib ideaalseks kasutamiseks enne treeningut. Kõikide teiste päevitusvedelikega peab 2h peale seanssi vältima vett, enne kui saad päevituse maha pesta. Veekindla päevitusega võid märjaks saada kohe peale seansil käimist, võid ka muretult higistada, kuna maha pestes jääb selle päevitusvedelikuga jume täiesti ühtlane ning ei teki laike nendes kohtades, kus nahk on niiske või veega kokku puutunud.

Spreipäevitus püsib nahal 10-14 päeva! Kreemitama soovitame hakata 24h peale seanssi, kui päevitus on saavutanud oma õige jume. Mida niisutavam kreem, seda kauem päevitus peal püsib. Kuna tegemist on orgaanilise spreipäevitusega, mis on nahka niisutav, siis ka jume maha kulumine on väga ühtlane ning ei muutu nahal laiguliseks, pigem jääb järkjärgult heledamaks. Kui sul on plaanis külastada peale spreipäevituses käimist SPAd, siis pead arvestama sellega, et päevituse eluiga jääb natukene lühemaks kui 14 päeva.

Loodame, et saite siit kogu vajaliku informatsiooni, ning loodame, et see innustab teid ka spreipäevitusse tulema ja ise järele proovima, kui pole veel käinud.

 

Feeling good and confident in your skin is one of the best feelings in the world and if spray tan does that for you, then go for it girl! Lisaks ei ole see nahka kahjustav ega vanandav nagu päike või solaariumid. Meie usume turvalisse päevitusse, mis jätab su naha niisutatuks, kortsude vabaks ja pruuniks saamine ei võta kauem kui 10min!

 

Sinu,

 

Naked Tan Eesti tiim

Kas spreipäevitus ja isepruunistavad vahud/kreemid võivad jätta naha oranžiks? Müüt või tegelikkus?

28.08.2020
 Kas spreipäevitus ja isepruunistavad vahud/kreemid võivad jätta naha oranžiks? Müüt või tegelikkus?

Juba ammustest aegadest on naiste üheks suurimaks hirmuks isepruunistavate toodete kasutamise ees mõte, et mis siis, kui ma näen pärast välja nagu porgand? Tegelikkuses pole see müüt, et mõningad isepruunistavad vahud ja kreemid jätavadki naha kollakaks-oranzikaks. Lisaks on isepruunistavad tooted olnud saadaval nüüdseks juba aastaid ning tänu sellele on turg ja toodete sisaldus palju edasi arenenud. Kui vanasti oli saada ainult ühe värvitooni baasil päevitusvedelikke, siis nüüdseks on on neid toone juba 3 ja ka tootesisaldus on läinud ühe looduslähedasemaks, orgaanilisemaks ja kiire mõjulisemaks.

Teeme siis asjad enda jaoks selgeks, et kõik oskaks valida enda naha toonile vastavalt isepruunistava toote. On olemas kolme erineva värvitooni baasil isepruunistavaid tooteid ja ka spreipäevituse vedelikke. Nendeks on punane, roheline ja lilla (PS! Kui isepruunistavad vahud algselt välja tulid, olid kõik punasel baasil, sealt arvatavasti ka laialtlevinud hirm oranži värvuse ees). Enamus inimeste naha alatoon on soe, mis tähendab seda, et kasutada võib ainult rohelise ja lilla baasiga isepruunistavaid tooteid, kuna need on vastandvärvid oma nahatoonile ning tagavad kuldpruuni jume ega jäta nahka kunagi oranziks. Kui kasutada aga punase baasil isepruunistavaid tooteid, võib tulemus jääda tõesti mittesoovitud oranž. 99% eestlaste nahatoon on sooja alatooniga. Punase alatooniga isepruunistavad tooted sobivad üldjuhul ainult tuhmud, kergelt hallikale nahavärvusele, et tuua taas välja selle soojus. 
 
Kõik Naked Tani isepruunistavad vahud ja kreemid on rohelise värvi baasil, v.a brändi kõige uuem toode- Ultra tume isepruunistav vaht, mille baasvärv on lilla. Lilla ja rohelisel baasil isepruunistavad vahud on ühtemoodi turvalised vältimaks oranži tooni jumet, kuna nende külm alatoon on naha sooja tooni vastand, mis tähendab seda, et jume jääb alati loomulikult pruun. Naked Tani tootevalikus on kolme erineva tumedusastmega isepruunistavat vahtu: keskmine tumedus, tume ja ultra tume. Keskmise tumedusega vaht pruunistab naha 3-4 aste tumedamaks, tume vaht 4-6 ja ultra tume vaht 7-9 astet tumedamaks. Kõige populaarsemaks on siiamaani osutunud tume toon, kuid ka nendega saab ajaliselt ise mängida. Kuna tegemist on kiirpäevitusega, saab vahu maha pesta juba 2h pärast. Kui aga tahtagi natukene heledamat päevitust, võib isepruunistaja maha pesta juba 1h pärast ning samamoodi kui soovid natukene tumedamat päevitust, siis hoia seda pealt 3-4h. 
 
Niiet nüüd juba targemad, et mitte võõbata ennast oranžiks, vali alati kas rohelisel või lillal baasil isepruunistavad tooted. Hasta la vista orange skin tones, hello natural golden tan!