KKK

Kui palju maksab spreipäevitus salongis?

25€, iga kuues külastus on alati tasuta. Meil saab maksta sularahas.

 

Kui kaua spreipäevitus püsib?

Spreipäevitus püsib nahal 10-14 päeva. Õige hoolitsuse juures saab püsivust paari päeva võrra pikendada.

 

Kuidas eemaldada spreipäevituse jääke?

Naked Tan'i koorimiskinnas ja kehakoorija sobivad ideaalselt nii päevitusjääkide eemaldamiseks kui ka enne seanssi naha ettevalmistamiseks.

 

Kas päevitus kulub maha laiguliselt?

Ei kulu, kuna tegemist on orgaanilise spreipäevitusega, mis ei sisalda alkoholi (alkoholi baasil päevitusvedelikud vastupidiselt kuivatavad nahka). Kõikides Naked Tan'i toodetes on sees kookosõli ja aloe vera, mis sügavniisutavad su nahka, tagamaks päevituse ühtlase mahakulumise. Päevitus kulub maha jäädes järjest heledamaks, kuid mitte laiguliseks.

 

Mida tuleb teha enne spreipäevituse seanssi?

Eelmine päev tuleks nahka koorida, samuti peab raseerimise/vahatamise ja spreipäevituse vahele jääma 24h. Samal päeval mitte kasutada kreemi, deodoranti ning parfüümi. Seansile soovitame tulla mitte liibuvate tumedate riietega.

 

Kui kaua peab päevitust peal hoidma enne selle maha pesemist?

Kiirpäevituse vedelikku kasutades saad selle maha pesta juba 20 minutit peale sessiooni. Teiste vedelike toimeaeg on 2 tundi. Kindlasti ei soovita me spreipäevitust peal hoida üle 8 tunni, vastasel juhul võib päevituse õige toon natukene muutuda. Peale päevituse maha pesemist (olenemata vedelikust) intensiivistub toon nahas edasi järgmised 24 tundi ehk alles siis on näha ka päevituse lõpptulemus.

 

Kas spreipäevituse seansi ajal peab alasti olema?

Vastavalt kliendi soovile. Anname kliendile jalga ühekordsed stringid, kuid soovi korral saab päevitust teha ka bikiinides. Kui soovid rantideta päevitust, siis soovitame olla alasti. Ja ära muretse ega häbene, meie eesmärk on sind panna enda kehas veelgi paremini ja mugavamalt tundma.

 

Kui kaua spreipäevituse seanss kestab?

Spreipäevituse seanss kestab kuni 20 minutit. Peale seda saab kohe riidesse panna ning oma toimetuste juurde naasta.